Wash & Wipe Switches & Sensors by Fuel Parts
Wash & Wipe Sub-Categories
Important compatibility info
| Weight | 0.024 kg |
| Net weight | 0.012 kg |
| Extra Description | Fuel Parts |
| Function | Sensor, wash water level |
| Fitting Depth | 22 mm |
| Connector Shape | D-Shape |
| Housing Colour | Black |
| Number of Poles | 2 -pin connector |
| Type | Sensor, wash water level |
