Battery Chargers by Osram
Electrical Sub-Categories
Important compatibility info
| Weight | 1.094 kg |
| Type | Battery Charger |
| Mains Cable Length | 3 m |
| Function | Battery Charger |
| Extra Description | BATTERYcharge SOLAR 10W |
| Power supply | Solar cell |
| Title | OSRAM BATTERYcharge SOLAR 10 W Solar Panel |
| Charge current (12V) | 0.56 A |
Additional Information
Brief Information
Battery charger and maintainer.
General Information
For further information, please refer to our product data sheet or visit our website.
Important compatibility info
| Weight | 0.120 kg |
| Type | Battery Charger |
| Mains Cable Length | 3 m |
| Function | Battery Charger |
| Extra Description | BATTERYcharge SOLAR Cable |
| Power supply | Solar cell |
| Title | OBDII Power Cable For Solar Panels |
Additional Information
Brief Information
Battery charger and maintainer.
General Information
For further information, please refer to our product data sheet or visit our website.

