Car Parts & Accessories by Valeo
Important compatibility info
| Type | Front Fog Light |
| Bulb Type | H11 |
| Extra Description | ORIGINAL PART |
| Light Design | Bulb Technology |
| Placement on Vehicle | Right |
| Paired article numbers | 047417 |
| Function | Front Fog Light |
| Weight | 1.02 kg |
Important compatibility info
| Rated Voltage | 12 V |
| Function | Front Fog Light |
| Light Design | LED |
| Paired article numbers | 047451 |
| Placement on Vehicle | Right |
| Type | Front Fog Light |
| Weight | 0.248 kg |
Important compatibility info
| Rated Voltage | 12 V |
| Function | Front Fog Light |
| Light Design | LED |
| Paired article numbers | 047451 |
| Placement on Vehicle | Right |
| Type | Front Fog Light |
| Weight | 0.248 kg |
Important compatibility info
| Rated Voltage | 12 V |
| Type | Front Fog Light |
| Light Design | LED |
| Function | Front Fog Light |
| Placement on Vehicle | Left, Right |
| Weight | 0.248 kg |
Important compatibility info
| Rated Voltage | 12 V |
| Type | Front Fog Light |
| Light Design | LED |
| Function | Front Fog Light |
| Placement on Vehicle | Left, Right |
| Weight | 0.248 kg |
Important compatibility info
| Placement on Vehicle | Left Front, Bumper |
| Paired article numbers | 047707 |
| Light Function | with daytime running light |
| Weight | 3.48 kg |
| Light Design | LED |
| Type | Direction Indicator |
| Function | Direction Indicator |
| Extra Description | ORIGINAL PART |
Important compatibility info
| Placement on Vehicle | Left Front, Bumper |
| Paired article numbers | 047707 |
| Light Function | with daytime running light |
| Weight | 3.48 kg |
| Light Design | LED |
| Type | Direction Indicator |
| Function | Direction Indicator |
| Extra Description | ORIGINAL PART |
Important compatibility info
| Placement on Vehicle | both sides, Bumper |
| Light Design | LED |
| Type | Daytime Running Light |
| Function | Daytime Running Light |
| Extra Description | ORIGINAL PART |
| Weight | 0.19 kg |
Important compatibility info
| Placement on Vehicle | both sides, Bumper |
| Light Design | LED |
| Type | Daytime Running Light |
| Function | Daytime Running Light |
| Extra Description | ORIGINAL PART |
| Weight | 0.19 kg |
Important compatibility info
| Rated Voltage | 12 V |
| Placement on Vehicle | Right |
| Extra Description | ORIGINAL PART |
| Type | Daytime Running Light |
| Weight | 1.13 kg |
| Function | Daytime Running Light |
| Light Design | LED |
| Paired article numbers | 047719 |
All the team are very helpful and checking parts are correct so do not have the hassle of returns which is great both sides, all can say 10000% all.....
Sept 2023
A genuine fantastic experience, good correspondence and helpful response to my questions, next day delivery and competitive price......
Sept 2023
First time I've ordered from this company, but won't be the last. Fast delivery and parts as ordered. Excellent service. Thank you.
Sept 2023
Fantastic service and great communication. Always quick to answer any questions or queries. Really fast delivery, would highly recommend.
Aug 2023
Customer service with Parts in motion has been excellent! Prices are keen and their postage service was spot on. In the event of an enquiry you.....
Aug 2023





