Interior Styling
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Peugeot Partner 2019- Fiat E Doblo - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | Professional Rubber Roller - 50mm |
| M&A Type | Interior Accessories |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Premium Tailored Car Mat - Honda Jazz 2020- Prem - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Premium Tailored Car Mat - Fiat Panda (2015 Onwards) - Pattern 3607 - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Premium Tailored Car Mat - Ford Transit Connect [With 4 Clips] (2016 Onwards) - Pattern 3884 - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Peugeot Partner Van (2008 Onwards) - Pattern 1400A |
| M&A Type | Interior Accessories |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Ford Fiesta MK7 (2011) - Pattern 2440 |
| M&A Type | Interior Accessories |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Ford Transit Custom (2013 Onwards) - Pattern 3148 |
| M&A Type | Interior Accessories |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Toyota Prius Taxi version (2009-2012) - Pattern 3359 |
| M&A Type | Interior Accessories |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Boot Mat - Audi A5 Sportback - Pattern 2897 - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Vw Crafter 2017> - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Skoda Octavia (2013 Onwards) - Pattern 3138 |
| M&A Type | Interior Accessories |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Ford Transit Custom (2015 Onwards) - Pattern 3629 |
| M&A Type | Interior Accessories |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | Waterproof Boot Liner - Black - Large |
Additional Information
This heavy duty waterproof fabric protects the boot and comes with a fold out bumper protector. There is also an integrated boot tidy box to store possessions.
Cosmos are a leading manufacturer of ‘traditional’ seat covers, water resistant covers and boot liners. Pride is taken in ensuring their products not only protect, but also enhance the image of your vehicle through simple, yet effective solutions.
- The Cosmos boot liner is made from heavy duty waterproof fabric
- This is designed to protect the boot and bumper area
- Including fold out bumper protector and boot tidy box
Important compatibility info
| Colour | Beige |
| Length | 271 mm |
| Material | Plastic |
| Placement on Vehicle | Interior Door Panel, Left |
| Type | Door Handle, interior equipment |
| Paired article numbers | 184836 |
| Extra Description | febi Plus |
| Function | Door Handle, interior equipment |
| Additional Information | without cladding |
Additional Information
General Information
These products are designed to be used as originally intended and not modified for purpose. Please ensure the products are installed by a competent individual. N.B. products are usually supplied without fitting instructions.
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - BMW X1 E84 (2010-2015) - Pattern 1544 - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Peugeot 308 (2014 Onwards) - Pattern 3297 - Non-Returnable |
| M&A Type | Interior Accessories |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Mitsubishi L200 Double Cab 2015-2019 Warrior Model - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Ford Ranger 2023- Wildtrak 2023- - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Toyota Prius 2012-2016 Taxi Version 1 Piece Rear - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Toyota Hi-Lux 2020> (Double Cab) - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Toyota Corolla Hybrid Hatchback 2019-> - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Bmw I4 - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Premium Tailored Car Mat - Vauxhall Corsa F 2020- - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | Universal Airbag Compatible Single Seat Cover - Black |
| M&A Type | Interior Accessories |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Toyota Prius Hybrid 2015> Taxi Version 1 Piece Rear Mat - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Ford Transit Connect [With 4 Clips] (2016 Onwards) - Pattern 3884 - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Renault Traffic Front 2023> - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Skoda Karoq 2018- - Non-Returnable |
Additional Information
Important compatibility info
| Title | PMA Rubber Tailored Car Mat - Fiat Talento 2016 - Non-Returnable |




![PMA PCFM2821P PREMIUM TAILORED CAR MAT - FORD TRANSIT CONNECT [WITH 4 CLIPS] (2016 ONWARDS) - PATTERN 3884 -](https://media.partsinmotion.co.uk/images/v1/6798460.jpg)





















![PMA PCFM2821R RUBBER TAILORED CAR MAT - FORD TRANSIT CONNECT [WITH 4 CLIPS] (2016 ONWARDS) - PATTERN 3884 -](https://media.partsinmotion.co.uk/images/v1/6798461.jpg)


